רעיונות לכרטיסי ברכה

ראשי >רעיונות לכרטיסי ברכה
boba12
user posted image

כרטיס ברכה מקורי: אפשר לעצב ברכה בוורד (או באופן ידני, אם יש לכם כישרון), שתהיה מעוצבת בתור לב, וכל המשפטים יהיו בשחור חוץ מהאות הראשונה והאחרונה בכל משפט - שיהיו צבועות באדום, וככה יוצא ברכה יפה בתוך לב אדום .

ברכה מתוקה: כשמה כן היא, מדובר ברעיון קטן ומתוק. מכינים ברכה, אך במקום מילים - שמים ממתקים/חטיפים. לדוגמא: "שתהיה לך שנה *פרפקט"*, "שתמצאי את האחד שאיתו יהיה לך את ה*קליק"*, "שיהיה לך יום הולדת *כיף כייף*", "אוהבת אותך כל הזמן, בלי *פסק זמן*", "הזמן שאני מבלה איתך הוא הרבה יותר מסתם *o.k*, הוא פשוט נפלא", ´"אתה פשוט *perfect* בשבילי", "להגיד שאני אוהבת אותך זה בכלל לא *מוגזם*, זה בדיוק מה שאני מרגישה", "אוהבת להיות *מקופלת* לידך", "לטייגר שלי", "השנה הזו עברה ממש *טיק טק*", "ולשמוח זה פשוט *מאסט*"... תוכלו לראות בתחילת הפוסט הזה דוגמא לברכה זו.

ברכה בתמונות סטילס: מכינים שלטים. כל שלט בגודל A4 עם מילה אחת מהברכה עליו, אפשר לשלב ציורים. אז לוקחים מצלמה, יוצאים לרחוב, לטבע או אפילו סתם בבית, ומתחילים לצלם את עצמך בכל מיני פוזות מחזיקות את השלטים (אפשר להעזר בחבר/ה). אפשר לפתח בצורה מיוחדת למשל שחור לבן או חום...אח"כ קונים בלוק ציור עם דפים חומים והדבקתי את התמונות הנבחרות לפי הסדר של הברכה...

פתקי אהבה בסגנון "חפש את המטמון" : להחביא פתקי אהבה ברחבי הבית או כל מקום אחר. אפשר להכין מלא פתקים עם משפטים כאלה ולהחביא להם בכל פעם פתק בכל מיני מקומות (בכיס של הג´ינס, בתיק,על הכרית, בארנק, בנעליים..וכו´) וככה לגרום להם לחשוב עלייך כל היום ולחייךexcl.gif אפשר גם לרשום לו על המראה עם קצף גילוח / אודם... לחלופין אפשר לכתוב בכל פתק סיבה למה אתם אוהבים את האדם שאותו אתם מפתיעים.

ספר אהבה: אפשר ליצור בעצמכם ספרון מתנה, לבחור כל מיני תמונות שלכם או תמונות יפות מהאינטרנט ולשלב ביניהן את משפטי האהבה,השירים, והבדיחות שלכם. אפשר לכרוך את זה בסכום סמלי ולהעניק לחבר/ה בהמון אהבהexcl.gif

תמונות, שירים, בדיחות ועוד תוכלו למצוא בקישורים הבאים:

הצעות לשירים רומנטיים:
http://valentines.augustachronicle.com/music/index.shtml
מילים לשירים בעברית:
http://www.shiron.net/
מילים לשירים בלועזית:
http://letssingit.com/
אתר בדיחות: http://www.workjoke.com/workjoke.htm
רוצים לדעת איך אומרים אני אוהב אותך בכל השפות? עברו לפוסט הזה:
http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=146028

פתקים על לוח שעם או חבל כביסה: אפשר או בלוח שעם או על חוטי דיג לתלות את פתקים עם אטבי כביסה, וזה יוצא יפה למדי.

איחול קטנה + תמונה: אפשר גם,לפי עיקרון הברכה המתוקה, לכל איחול לצרף מתנה קטנה וזו יוצאת ברכה מקורית למשל מזל טוב+חמסה, עושר+10 אג´, אושר+סמיילי, שתגשימי את כל חלומותייך-כרית...

ברכה בבקבוק: לוקחים בקבוק, כותבים מכתב מרגש ומכניסים בתוכו. ממלאים אותו בפרחים יבשים, אבל ככה שיראו שיש בפנים מכתב..

דובי אוהב: אפשר לשלוח בקופסא דובי שאיתו ישנתם מבושמים כל הלילה, בבוקר כדאי להשפריץ על הדובי עוד בושם אפילו – כדי שהריח יחזיק מעמד מה שיותר זמן ובין הידיים שלו לשם את הברכה או המכתב.

אלבום תמונות ברשת: אפשר להכין אחד כזה בכתובת:
http://www.pic4u.co.il

אוהב/ת אותך בכל השפות: אפשר להעתיק מכאן את כל הדרכים שיש להגיד "אני אוהב/ת אותך", על דף יפה ולמסגר או לתת לו/ה בכל דרך אחרת שתבחרו.

עוד כמה רעיונות נחמדים:

*לרשום כרטיס ברכה או מכתב ולקפל אותו לאיזו צורה מעניינת – כמו פרח או ברבור.

*לכתוב בכתב ראי מכתב אהבה או כרטיס ברכה

*לנסות לרשום כרטיס ברכה או מכתב אהבה לפי קוד לא קשה במיוחד שתמציאו (למשל אות קדימה מהאות של ההמילה – למשל: אהבה יהפוך ל"בוגו").

*כתבו על המעטפה מבפנים את המכתב אהבה או הברכה וסגרו את המעטפה עם מדבקות מיוחדות.

*לקנות המבורגר ולרשום על העטיפה שלו איזה מכתב אהבה או ברכה.

*לעשות ארטיק קרח ולרשום על המקל שלו איזה בדיחה או משפט חמוד.

*לרשום את הברכה או המכתב ולהכניס בתוף בלון מנופח.

*לרשום איזה מסר מתוק על עטיפת מסטיק.

*לרשום ברכה או מכתב על פאזל.
הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

SEXY97 (29)
hbk1982 (38)